Bakıcının Çocuklara Şiddet Görüntüleri

0

Samsun’da yabancı uyruklu bakıcı bir kadının küçük yaşta çocuklara şiddet uyguladığı görüntüler ortaya çıktı. Adı Aygün olduğu ileri sürülen Azeri kadının, çocuklara elinde bir cisimle vurduğu görülüyor

Samsun’un İlkadım İlçesi Hürriyet Mahallesi’nde; Azerbaycan uyruklu Aygün isimli madde bağımlısı olduğu iddia edilen bir kadın, bakıcılığını yaptığı küçük yaşta çocuklara dayak attığı, işkence uyguladığı ve çeşitli hakaretler ettiği öne sürüldü.

Olay anları ise bir cep telefonu tarafından an be an kaydedildi. Görüntülerde yabancı uyruklu kadının çocuklara elinde bir cisimle vurduğu görüldü.

2 ÇOCUĞA BAKICILIK YAPIYOR
Görüntüler sonrası edinilen bilgilere göre, Eda isimli bir annenin 2 çocuğuna haftalık 600 liradan bakıcılık yaptığı öğrenilen Azerbaycan uyruklu Aygün isimli kadının, uzun zamandır çocuklara işkence ve sözlü hakarette bulunduğu iddia edildi. Bakıcı kadının komşusu tarafından çocuklara şiddet uygulamaması konusunda defalarca uyarıldığı ancak uyarıları dikkate almamakla beraber komşusu ile kavga ettiği öne sürüldü.

POLİSE ŞİKAYET EDİLDİ
Küçük yaşta çocuklara uygulanan şiddete sessiz kalmayan komşular tarafından bakıcı kadın, emniyet güçlerine şikayet edildi. İddiaya göre çocuklardan birinin halen bakıcı kadında olduğu diğer çocuğun ise anneanne tarafından bakıldığı öğrenildi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz