Bafra’ya yeni ‘gasilhane’

0

Bafra Belediyesi ekipleri, eski gasilhanenin yıkımını gerçekleştirdi. Belediye Başkanı Kılıç, aynı alanda tüm ihtiyaçlara cevap verebilecek modern bir gasilhane inşa edeceklerini söyledi

Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç’ın, 31 Mart yerel seçimleri beyannamesinde yer verdiği ‘Yeni Gasilhane Projesi’ hayat buluyor. Asri Mezarlık’ta yapılacak olan modern gasilhane ile ilçede önemli bir eksik daha giderilmiş olacak.

Yeni gasilhanenin bünyesinde bay-bayan gasilhane, morg, bekleme salonu, 2 adet personel ve memur odası, bay-bayan imam odası, arşiv odası, çay ocağı, kefen ve malzeme deposu ve bay-bayan-engelli WC yer alacak.

SÖZ VERDİK, YAPIYORUZ
Ekiplerin çalışmaya başladığı yeni gasilhane alanında incelemelerde bulunan Başkan Kılıç, “Geçmiş yılların ihtiyaçlarına göre yapılmış ve ekonomik ömrünü tamamlamış gasilhanemizin yerine modern ve günümüz ihtiyaçlarını tam olarak karşılayabilecek yeni ve moren bir gasilhane yapılması için vatandaşlarımıza sözümüz vardı. Projemizle ilgili çalışmalarımız başladı. İnşallah kısa süre içeresinde Bafra’mızın hizmetinde olacak” dedi.

Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç, yeni gasilhanenin inşaası sırasında Çetinkaya Mahallesi’nde bulunan gasilhanenin hizmet vereceğini kaydetti.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz