Bafralı İş İnsanı Kocabaş’ı Şok Eden Talep

0

Avrupa ve Afrika ülkelerinde uluslararası ticaretleri bulunan ve Türkiye ekonomisi başta olmak üzere Samsun ve Bafra’daki şirketlerinde çok sayıda kişiyi istihdam eden DAMSAN Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Serdal Sefa Kocabaş’ın, iddiaya göre Bafra OSB Yönetim Kurulu Üyeliği’nden istifası istendi.

İstifaya ait henüz resmi bir gerekçe açıklanmazken, tartışma konusu olan bu iddialar üzerine Bafra OSB’de faaliyet gösteren ve inşaatı devam eden çok sayıda firma sahiplerinin, iş insanı Serdal Sefa Kocabaş’a destek kampanyası başlattı.

AÇIKLAMA YAPILDI
Yapılan açıklamada, “Bafra Karma ve Medikal İhtisas Organize Sanayi Bölgesi yatırımcılarının temsilcisi olarak, Bafra Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Üyesi Serdal Sefa Kocabaş seçilmiştir. Bizi temsil eden, kendisi de yatırımcı olan Kocabaş’ın yönetim kurulundan istifasının istendiğini üzülerek öğrenmiş bulunmaktayız. Yatırımcılar olarak temsil edilmeyeceğimiz bir yönetim kurulunda ihtiyaçlarımızın giderilebileceğini düşünmüyoruz. Temsilcimiz olan iş insanı Serdal Sefa Kocabaş’ın yönetim kurulu üyesi olarak görevine devam etmesi adına Bafra OSB yatırımcıları olarak imza kampanyası başlattığımızı dikkate alınması rica ederiz.”

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz