Bafra’da Üç Kişi Korona’dan Öldü

0

Samsun’un Bafra İlçesi’ne bağlı Esençay ve Emenli Köyü Mahallesi’nden üst üste gelen koronavirüs ölüm haberleri ilçede tedirginlik yaratmaya başladı. D.T. (65), N.T (74) ve N.U (55), Kovid-19’dan dolayı öldüğü iddia edildi.

Tüm dünyayı etkisi altına almaya devam eden ölümcül koronavirüs vakaları ülkemizde günde yüzün üstünde ölüme neden oluyor.

3 KİŞİ HAYATINI KAYBETTİ
Samsun’un Bafra İlçesi’nde de Emenli Köyü Mahallesi’nde ikamet eden anne N.T (74) ve oğlu N.U (55) isimli şahısların Kovid-19 salgını nedeni ile hayatlarını kaybetmesinin ardından, Esençay Köyü Mahallesi’nde de 64 yaşındaki D.T. isimli yaşlı bir adamın da koronavirüs’ten dolayı öldüğü iddia edildi.

İSTANBUL’DAN GELDİLER DOĞUM GÜNÜ YAPTILAR
Corona salgınının bulaştığı ve 2 kişinin ölümüne neden olduğu Emenli Köyü Mahallesi’nde ikamet eden anne N.T (74) ve oğlu N.U.’nun (55), İstanbul’dan geldikleri öğrenildi. N.U. isimli kişinin 20 gün önce İstanbul’a kızını almaya gittiği ve geldikten sonra da evde kızına doğum günü partisi düzenlediği iddia edildi.

HASTANEYE GİTMEDİ
N.U.’nun virüsle ilgili bir takım belirtileri hissetmesine rağmen hastaneye gitmediği, bu zaman zarfında köydeki vatandaşlarla da sık sık görüştüğü ve onlara da bulaştırdığı iddia edildi. Diğer yandan Emenli köyünde ikamet eden bazı vatandaşların koronadan dolayı hastanede tedavi gördüğü ve bazılarının ise evlerinde kendilerini izole ettikleri belirtildi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz