Bafra Kapıkayafest’te 2021 Hazırlığı

0

Samsun’un Bafra İlçesi’nde bu yıl 4.’ncüsü yapılacak olan Kapıkaya Festival alanına kafe, restoran, idari bina, bay-bayan mescit ve tuvalet yapımı için Büyükşehir Belediyesi ihaleye çıktı. Festival 22-26 Temmuz’da, işin teslim süresi 220 gün sonra!

Bafra Belediyesi’nin bu yıl ‘Doğayı Yaşat, Sporu Yaşa’ sloganıyla 22-26 Temmuz tarihleri arasında 4’ncüsünü gerçekleştireceği Uluslararası Kapıkaya Doğa Sporları ve Kültür Festivali’nin hazırlıkları başladı.

YOĞUN KATILIM OLACAK
Kültür ve Turizm Bakanlığı, Gençlik ve Spor Bakanlığı, Samsun Valiliği, Samsun Büyükşehir Belediyesi ve Bafra Kaymakamlığı tarafından da desteklenen Kapıkayafest’e farklı branşlarda profesyonel ve amatör sporcular, kültür ve doğa tutkunları, gezginciler gibi yurt içi ve yurt dışından çok yoğun bir katılımın olması beklenirken, Samsun Büyükşehir Belediyesi de gelen ziyaretçilerin yeme-içme, müracaat, tuvalet ve mescit gibi ihtiyaçlarını gidermek için ihaleye çıktı.

İHALE 27 NİSAN’DA
‘Bafra Kapıkaya Yamaç Paraşütü Uçuş Seyir Alanı Yapılması’ konulu ihalenin içeriğinde ’50 metrekare idari bina, 34 metrekare bay-bayan mescit, 45 metrekare bay-bayan WC, 240 metrekare kafeterya-restoran ve 28 metrekare depo binası yapımı’ işini kapsıyor. İhale 27 Nisan’da saat 10:00’da Samsun Büyükşehir Belediyesi Hizmet Binası Destek Hizmetleri Dairesi Başkanlığı İhale Servisi’nde gerçekleşecek. İşin teslim süresi ise 220 gün.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz