Baba Ocağına Dönen Kavaklı’ya Ev Desteği

0

Kavak Belediye Başkanı İbrahim Sarıcaoğlu, çeşitli nedenlerle baba ocağından ayrılıp gurbete giden hemşehrilerine çağrıda bulunarak, “Köyünde ev yapmak isteyen herkese proje desteği vereceğiz” dedi.

Samsun’un Kavak İlçesi Beybesli Mahallesi’nde Muhtar Kazım Baş ve Dernek Başkanı Ramazan Kaya tarafından düzenlenen programa katılan Kavak Belediye Başkanı İbrahim Sarıcaoğlu, mahalle sakinleri ile bir araya gelerek, istek ve taleplerini dinledi. Toplantıya AK Parti Kavak İlçe Başkanı Onur Bakır ve Muhtarlar Derneği Başkanı Kasım Kayhan da katıldı.

Pandemi süreci nedeniyle uzun bir süredir köy ve mahalle sakinleri ile bir araya gelemediklerini anlatan Başkan Sarıcaoğlu, gurbetteki Kavaklılara seslenerek, baba ocaklarına sahip çıkmalarını istedi.

BURASI ESKİ KAVAK DEĞİL
Başkan Sarıcaoğlu, şöyle konuştu: “Zamanında çeşitli nedenlerle gurbette gitmiş olan tüm hemşerilerime sesleniyorum. Gelin memleketinize yatırım yapın. Kavak artık kalkınan yapısı, modern kentleşmesi, organize sanayisi ve yatırımcının ilgisi ile artık sizin yıllar önce bıraktığınız Kavak değil. Gurbetteki kardeşlerimiz baba ocaklarına gelip ev yapmak isterlerse onlara proje desteği sağlıyoruz.”

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz