Aztopal’a Pandemi Engeli

0

Samsunspor Genel Menajeri Aztopal’ın planları, korona virüs nedeniyle değişmek zorunda kaldı. Aztopal, pandemi sürecinden önce yabancı oyuncu transferi için yurt dışına çıkmayı planlıyordu fakat salgının tüm dünyada etkisini göstermesi nedeniyle görüşmelerini uzaktan sürdürüyor.

Gelecek sezonda TFF 1. Lig’de mücadele etmesine kesin gözüyle bakılan Yılport Samsunspor’un yapacağı yabancı transferler merakla bekleniyor. Ligi en yakın rakibi Manisa Futbol Kulübünün 10 puan önünde zirvede tamamlayan Kırmızı-Beyazlılar, şampiyon ilan edildi ve gelecek sezon için yabancı oyuncu transferi yapabilecek.

YURT DIŞINA ÇIKACAKTI
Taraftarın heyecanla beklediği yabancı transferler için uzun zamandır çalışmalar içerisinde olan Samsunspor Genel Menajeri Mustafa Aztopal’ın planları korona virüs nedeniyle değişmek zorunda kaldı. Aztopal, pandemi sürecinden önce yabancı oyuncu transferi için yurt dışına çıkmayı planlıyordu fakat salgının tüm dünyada etkisini göstermesi nedeniyle görüşmelerini uzaktan sürdürüyor.

“TAKIMIN SAĞLIĞINI DÜŞÜNMELİYİM”
Elzem bir durum yaşanmadığı sürece takımın yanından ayrılmayı düşünmeyen Genel Menajer Aztopal, çalışmalarını uzaktan devam ettirebildiğinin altını çizerek, “Benim şu sıralar yurt dışında olmam gerekiyordu fakat pandemi nedeniyle çıkmamalıyım. Takımın sağlığını düşünmek, durumu ciddiye almak zorundayım. Çok önemli, olağanüstü bir durum olmadığı sürece yurt dışına çıkmayı düşünmüyorum” dedi.

YABANCILAR YURT DIŞINDAN
Samsunspor Genel Menajeri Mustafa Aztopal, genel olarak yabancı oyunculara yurt dışından baktıklarını söyleyerek, “Tabi bu Türkiye’den yabancı oyuncu transferi yapmayacağız anlamına gelmiyor. Takıma faydalı olacağını düşündüğümüz oyuncuyu nereden olursa olsun kadromuza katabiliriz” diye konuştu.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz