Aztopal: Hedefimiz Daha Büyük Rekorlar

0

Sancaktepe karşısında alınan 3 puan ile galibiyet serisini 11 maça çıkaran ve 35 yıllık aradan sonra 10 maçlık galibiyet rekorunu kıran Yılport Samsunspor’da hedef büyüdü.

Kırmızı-Beyazlıların Genel Menajeri Mustafa Aztopal, sezon sonuna kadar oynayacakları tüm maçları kazanarak Türkiye’de yeni rekorlar kırmak istediklerini ve bunu başarabilecek güce de sahip olduklarını söyledi.

SANCAKTEPE ŞANSSIZLIĞINI YENDİK
Önlerinde 7 hafta daha bulunduğunu hatırlatan Mustafa Aztopal, “Sancaktepe galibiyeti bizim açımızdan çok önemliydi. Rakibimizle bu zamana kadar 3 maç oynamıştık ve hiç birinde galip gelememiştik. Bu kez öyle olmadı ve deplasmanda kazanarak hem bu şanssızlığımızı kırdık, hem de galibiyet serimizi 11’e çıkardık. Ayrıca rakibimizle aramızdaki 10 puanlık farkı da koruduk” dedi.

REKORLARIN TAKIMI OLACAĞIZ
Çok kaliteli bir kadroya ve teknik heyete sahip olduklarını vurgulayan Yılport Samsunspor Genel Menajeri Mustafa Aztopal, “Takımımızın başında Türkiye’de şampiyonluk yaşamın bir teknik adam olan Ertuğrul Sağlam var. Kendisinin önderliğinde şampiyonluğa ulaşacağımıza inancımız tam. Bu sezon bittiğinde rekorların takımı Samsunspor olarak anılacağımıza inanıyorum” diye konuştu.

TARAFTARLARIMIZA TEŞEKKÜR EDİYORUM
Samsunspor’un ciddi bir taraftar gücüne sahip olduğunu da hatırlatan Mustafa Aztopal, “Büyük Samsunspor taraftarımıza teşekkür ediyorum. Deplasmanda oynadığımız Sancaktepe maçında sanki kendi evimizdeymişiz gibi bir ortam yaratıp bize müthiş destek verdiler. Takımımızın elde ettiği başarıda hiç kuşku yok ki onların da çok büyük payı var. Biraz daha sabredeceğiz ve sonunda hep birlikte şampiyonluğu kutlayacağız” dedi.

SAMSUNSPOR’DA TRANSFER 365 GÜN SÜRER
Önümüzdeki yılın yapılanması için de çalışmaların sürdüğünü vurgulayan Genel Menajer Mustafa Aztopal, “Gelecek yıl için çalışmalarımız hem yurt içi, hem de yurt dışında sürüyor. Kimse merak etmesin. Başkanımız Yüksel Yıldırım’ın da söylediği gibi 5 yıl içinde büyük projelere ve başarılara imza atacağız. Samsun şehri her şeye layık. Güzel günlerin bizi beklediğine herkes inansın” ifadelerini kullandı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz