Az Kalsın Skandala İmza Atıyordu

0

Samsunspor’un 1-0 kazandığı İstanbulspor karşılaşmasını yöneten Hakem Turgut Doman, maçın 90. dakikasında az kalsın büyük bir skandala imza atıyordu.

İstanbulspor – Samsunspor karşılaşmasını yöneten hakem Turgut Doman, daha önce Kırmızı-Beyazlı kulübe verdiği skandal kararlarla gündeme gelmişti. Maç öncesi yapılan hakem atamasına Samsunspor taraftarı karşı çıkmıştı. Turgut Doman, İstanbul’da oynanan karşılaşmayı 90. dakikaya kadar gayet iyi bir şekilde yönetti. Süper Lig karşılaşmalarına taş çıkaran mücadelenin hızını kesmeyen Doman, maçın sonlarına doğu az kalsın bir skandala imza atıyordu.

DİREKT KIRMIZI GÖSTERDİ
90. dakikada Eduard Rroca’nın, DjeDje’ye yaptığı faulü görmeyen fakat 4. hakem Semih Kurt tarafından uyarılan Doman, Rroca’ya daha önce sarı kartı olmamasına rağmen önce sarı kart daha sonra kırmızı kart çıkardı. Rroca’ya, bir sarı kartın ardından kırmızı kart gösterilmesinden dolayı maçta kural hatası yapıldı iddiaları ortaya atıldı. Fakat daha sonra TFF’nin resmi sitesine düşen raporda, Doman’ın Rroca’ya direkt kırmızı kart gösterdiği kayıtlara geçti. Kural hatası yapıldı iddiaları böylece son buldu.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz