Ayşe Ayan: Samsun’u ‘İYİ’leştirme Zamanı

0

Samsun’da 9 Ağustos Pazar günü saat 10.00’da fuar alanı içerisindeki olan Set Wedding Çok Amaçlı Salonu’nda yapılacak olan İYİ Parti 2. Olağan Samsun İl Kongresi öncesinde 17 ilçe teşkilatını gezerek, tüm delegelerle ve İYİ Partili üyelerle görüşen ve projelerini anlatan İl Başkan Adayı Av. Ayşe Ayan, ‘birlik, beraberlik ve İYİ Parti’nin iktidarının’ sözünü verdi.

Büyük Samsun kongresi sonrası ilçe teşkilatları ve il yönetiminin ‘güçlü kadro-güçlü ekip’ sloganıyla 2023 seçimlerine hazırlanacağına dikkat çeken Ayşe Ayan, “Samsun’a ve ülkemize İYİ geleceğiz. Şahsi menfaatleri olmayan, ‘Kadının Birleştirici Gücü’ olarak, önce Samsun’u, daha sonra da İYİ Parti iktidarıyla ülkemizi ayağa kaldıracak çalışma ve hizmetlerde bulunacağız” dedi.

İLÇE YÖNETİMLERİNE TEŞEKKÜR
“Rabbim; delegelerimizin güveniyle Samsun’a hizmet etmek için bizlere güç versin” diyen Ayşe Ayan, “Durmadan, yorulmadan, çalışarak hep İYİ, daha İYİ, en İYİ Samsun diyoruz” ifadelerini kullanarak şöyle konuştu; “İlçe ziyaretlerimizde Samsun ve ülkemiz için İYİ bir geleceği nasıl inşaa etmemiz gerektiğini, neler yapabileceğimizi konuştuk. Bizleri ziyaretlerimizle dikkatle dinleyen, önerilerini paylaşan, fikir beyan eden değerli ilçe başkanlarımız, yönetimlerimiz ve delegelerimize şükranlarımı sunuyorum.”

SAMSUN’U İYİ’LEŞTİRMEYE GELİYORUZ
İYİ Parti İl Başkan Adayı Ayşe Ayan açıklamasında; “Koltukları eskitmek için değil, ayakkabı tabanlarını eskitmeye, Samsun’u İYİ’leştirmeye geliyoruz. Unutulmamalıdır ki; ‘medeniyet yolunun taşlarını yalnızca cesurlar döşer.’ Bizim amacımız, ‘koltukta oturan il başkanı olmak’ değil, çalışmak, çalışan il başkanı olmak. Derdimiz memleket meselesi. Cesaret ile çıktığımız bu İYİ’lik yolunda aklımızla beslenir, sevgi ile kaynaşır, adalet ile yönetirsek, dürüstlüğü ve güveni inşaa edersek, ayakta kalırız, yerelde ve genelde iktidar olmayı başarırız” sözlerine yer verdi.

ÖTEKİLEŞTİRMEK YOK
Ayşe Ayan, şöyle konuştu; “Her ilçemizde esnaf ziyaretleri yapacağız. Ev ziyaretleriyle sıcak temas kurup, İYİ Parti’yi kırsaldan şehir merkezine, ev hanımından tarladaki çiftçiye, sanayideki ustadan berbere her kesime anlatacağız. Gerek partimiz içinde gerekse de seçmenlerimizden hiçbir kimseyi kaybetmememiz gerektiği bilinci ile asla ötekileştirmeden, disiplinli, birlik ve beraberlik içinde iktidar olmak için mücadele edeceğiz.”

DERTLERLE DERTLENECEĞİZ
İYİ Parti’nin kısa zamanda büyük işler yaptığını ifade eden İl Başkan Adayı Ayan, “Ben ilçe yönetiminden geliyorum. İlçelerimizin, Samsun’umuzun, Türkiye’mizin ve insanlarımızın sorunlarını biliyorum, çözümlerini de biliyorum. Samsun’un dertlerini dert edinmek, teşkilatlar arası dayanışmayı arttırmak, gücümüzü ilçe teşkilatlarımızdan alarak, güçlü ilçe, güçlü il, güçlü yönetim ile hedeflerimize ulaşacak, Samsun teşkilatlarının genel merkezde daha güçlü temsil edilmesini sağlayacağız. İyi Partililer az zamanda çok büyük işler yaptı. Bunun en güzel kanıtı tüm engellemelere rağmen liderimiz Sayın Meral Akşener’le partimizin geldiği noktadır. Ne kadar çok çalışırsak ülkemizin ve milletimizin hak ettiği hizmete, İYİ bir geleceğe o kadar çabuk ulaşırız” diye konuştu.

HEDEFİMİZ AKŞENER’İN LİDERLİĞİNDE İKTİDAR
Bu zamana kadar İYİ Parti için emek harcayan teşkilat mensuplarına teşekkürlerini de sunan Başkan Adayı Av. Ayşe Ayan, İYİ Parti’nin başarısı için tertemiz sayfaları yol arkadaşlarıyla birlikte İYİ hikayelerle doldurmak istediklerini belirtti. Ayan, “Çıktığımız bu demokrasi yarışında hedefimiz; partimize yapılan tüm baskı ve yıldırmalara rağmen cesur yürekli genel Başkanımız Sayın Meral Akşener’in liderliğinde iktidar olmaktır. En zoru başaran partimiz ve partililerimiz bundan sonraki hedeflerimize ulaşmak için Atatürk ilkelerinden taviz vermeden, vatansever ve milliyetçi duruşumuzla, insanları kazanarak, daha yaşanabilir bir vatan hedefine ulaşmaya çalışacağız” dedi.

Ayşe Ayan, “İl kongremiz nasıl sonuçlanırsa sonuçlansın İYİ Parti’de kaybeden olmayacak. Kongremiz İYİ Parti’nin kazanacağı bir yarış olacak” diyerek sözlerini tamamladı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz