Aybüke’nin Ailesi Unutulmadı

0

Batman’da terör saldırısında şehit olan 22 yaşındaki müzik öğretmeni Şenay Aybüke Yalçın’ın karakalem portresi, tüm şehit öğretmenler anısına Yalçın’ın ailesine takdim edildi.

Samsun Emniyet Müdürlüğü’nün sosyal medya hesabından yapılan paylaşıma göre, Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü’nde görevli bir personel tarafından, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla Batman’ın Kozluk ilçesinde, Belediye Başkanı Veysi Işık’ın aracına yönelik terör saldırısında şehit olan 22 yaşındaki müzik öğretmeni Şenay Aybüke Yalçın’ın karakalem portresi çizildi.

Portre ve hazırlanan mektup, Karabük’ün Safranbolu ilçesinde yaşayan Şenay Aybüke Yalçın’ın ailesine tüm şehit öğretmenlerin anısına evlerinde teslim edildi. İl Emniyet Müdürü Ömer Urhal’ın, ülke ve millet adına değerli bir evlat yetiştirdikleri için Necmettin Yılmaz’ın ailesine teşekkürleri de iletildi.

ÇOK GÜZEL OLMUŞ
Şehit öğretmenin ailesi, gerçekleştirilen ziyaretten dolayı Samsun Emniyetine teşekkür etti. Portreyi teslim alan Aybüke Yalçın’ın Annesi Zehra Yalçın ise, “Çok güzel olmuş. Hemen hemen aynısını çizmiş. Ellerine, yüreğine sağlık. Çok sevindim” dedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz