ATM Ekranlarını Taşla Parçaladı

0

Çarşamba’da bankalara ait ATM’lerin ekranları kırılmış halde bulundu. Polis, güvenlik kameralarından Ö.U. isimli şahsın ATM ekranlarını taşla kırdığı tespit etti. Şahıs, serbest bırakıldı.

Olay, Samsun’un Çarşamba İlçesi Zübeyde Hanım Meydanı’nda bulunan bir bankanın camı ile Abdullahpaşa Meydanı’nda bulunan iki banka ATM’sinde meydana geldi.

Gece saatlerinde Ö.U. isimli şahıs, Zübeyde Hanım Meydanı’nda bulunan bir bankanın yanına gelerek yerden aldığı taşı bankanın camına iki kez fırlattı. Şahıs daha sonra Abdullahpaşa Meydanı’na inerek burada da iki bankanın ATM’sine taşlı saldırıda bulunarak ATM monitörlerini kullanılamaz hale getirdi.

KAMERALARA YAKALANDI
Sabah saatlerinde işlem yapmak için ATM önüne gelen vatandaşlar, gördükleri manzara karşısında şaşkınlık yaşarken, durumu Çarşamba İlçe Emniyet Müdürlüğü ekiplerine bildirdiler.

Olay yerinde inceleme gerçekleştiren polis ekipleri, güvenlik kamera kayıtlarını incelemeye aldı. Polis, Ö.U. isimli şahsı kısa sürede yakalayarak, ifadesini alındıktan sonra serbest bıraktı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz