Atakum’un Gündeminde İmdat Musa Yıldırır Var

0

Spor Toto Bölgesel Amatör Lig’de (BAL) mücadele eden Atakum Belediyespor Kulübü Başkanı Tuğrul Öngel, hoca konusunda gündemlerinde geçen sezon Ladik Belediyespor’u çalıştıran İmdat Musa Yıldırır’ın olduğunu söyledi.

Atakum Belediyespor Kulübü Başkanı Tuğrul Öngel, transferler ve takımın başına getirecekleri teknik sorumlu konusunda açıklamalarda bulundu. Yeni sezon için transfer çalışmalarının devam ettiğini dile getiren Başkan Öngel, “Yeni sezonda şampiyonluk hedefi ile güçlü bir kadro oluşturmak adına transfer çalışmalarımız sürüyor. Aynı zamanda takımın başına getireceğimiz teknik sorumlu konusunu da çözüme kavuşturmak üzereyiz” dedi.

ÇALIŞMALAR HIZLANACAK
Geçen sezon takımı çalıştıran Mustafa Kara’nın Atakum Belediyesi’ndeki görevinden dolayı 2020-2021 sezonunda kendisi ile yola devam edemediklerini kaydeden Öngel, “Kişisel bir durum söz konusu değil. Mustafa Kara hocamızın yerine geçen yıl Ladik Belediyespor’un başında bulunan İmdat Musa Yıldırır’la görüşeceğiz. Anlaşla sağladığımız taktirde yeni sezonda yolumuza Yıldırır’la devam edeceğiz. Hoca konusunu çözdükten sonra transfer çalışmalarına hız vereceğiz” dedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz