Atakum’da 334 İşyeri Denetlendi

0

İçişleri Bakanlığı’nın koordinasyonunda ülke genelinde yapılan ‘Covid-19 Tedbirleri Denetimleri’ kapsamında Atakum Belediyesi, 334 işyerini denetledi.

Samsun’un Atakum İlçesi’nde semt pazarları ve farklı hizmet kollarındaki iş yerlerini mercek altına alan belediye zabıta ekipleri, sosyal hayat döneminin temel prensiplerine uyum koşulları kontrol ediyor.

Atakum Belediye Başkanı Av. Cemil Deveci’nin de katılımıyla Atakent bölgesinden başlatılan denetimler, ilçenin dört bir yanında mahalle mahalle, cadde cadde devam ediyor. Atakum zabıtası, pandemi denetimlerinin ilk beş gününde ilçe genelindeki 334 noktada kapsamlı kontrollerde bulundu.

PAZARLARA DENETİM
Atakum Belediye Başkan Vekili Ümit Bektaş Mimarsinan Semt Pazarı’nda, Başkan Yardımcısı Şeref Aydın da Denizevleri Semt Pazarı ile birlikte bölgedeki iş yerlerinde yapılan denetimlere eşlik etti.

Zabıta ekipleri, ilçe genelinde 65 kuaför ve güzellik merkezi, 2 alışveriş merkezi, 7 semt pazarı, 69 kahvehane, 6 hamam-sauna, 145 lokanta, restoran, kafe ve 40 konaklama tesisinde denetimde bulundu.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz