Atakum Yeni Sezona Hazırlanıyor

0

Bölgesel Amatör Lig’de mücadele edecek olan Atakum Belediyespor’da yeni sezon hazırlıkları sürüyor. Turuncu-Mavili ekip yoğun kar yağışının altında neşeli antrenman gerçekleştirdi.

Atakum Belediyespor Kulübü A takımı yeni sezon hazırlıklarını sürdürüyor. Yoğun kar yağışı altında yapılan antrenmanda sporcuların neşeli oldukları gözlenirken hem idmanın hem de yağan karın tamını çıkardılar. Atakum Belediyespor Teknik Sorumlusu İmdat Musa Yıldırır, genç bir jenerasyonla çalıştıklarını ifade ederek, “Yeni sezon için hazırlıklarımızı sürdürüyoruz. Genç oyuncularla mücadele edeceğimiz Bölgesel Amatör Lig’de hedefimiz şampiyonluk” diye konuştu.

AÇIKLAMAYI BEKLİYORLAR
Kar yağışı altında çalıştıklarını dile getiren İmdat Musa Yıldırır, “Sporcularımız yoğun kar yağışı altında çalışmalarını sürdürüyor. Bizlerde aynı zamanda Federasyonun maç takvimi ile ilgili yapacağı açıklamayı bekliyoruz. Lige en güzel şekilde hazırlanıp, iyi bir başlangıç yapmak, güzel futbol oynayarak şehrimizin sporcularına sahip çıkmak istiyoruz. Bunu başaracak, güce ve donanıma sahibiz” dedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz