Atakum Osmanlı Hamamı Kapılarını Açtı

0

Koronavirüs önlemleri nedeniyle kapatılan Osmanlı Hamamı, kapılarını yeniden açtı. Atakum Belediyesi Osmanlı Hamamı, yeni normalleşme dönemine yönelik kurallar ile yeniden hizmet vermeye başladı. Hijyen önlemlerinin üst seviyede olduğu Osmanlı Hamamı, haftanın her günü 07.00-23.00 saatleri arasında kullanılabiliyor.

Kadın ve erkekler için ayrı giriş ve kullanım alanlarına sahip olan Osmanlı Hamamı’nın ana girişinde ateş ölçümü ve maske kontrolü yapan görevliler, konukların ellerini dezenfekte etmelerini sağlıyor.

ŞEZLONG SAYILARI AZALDI
Hamamın ortak kullanım alanlarını belirli aralıklara dezenfekte eden görevliler, sauna, hamam ve havuz bölümüne girişler öncesinde konuklara sosyal mesafe uyarısında bulunuyor. Havuzda ve dinlenme bölümlerindeki şezlong sayısı azaltılarak, iki konuk arasındaki mesafenin açılması sağlandı.

OSMANLI HAMAMI NEREDE?
Mevlana Mahallesi Alparslan Bulvarı No:71 adresinde yer alan tesise, toplu taşıma ile gelmek isteyen vatandaşlar, Atakum-Türkiş dolmuşlarını kullanabiliyor. Özel araçları ile seyahat edenler de Atatürk, İsmet İnönü ve Abdullah Gül bulvarlarından Alparslan Bulvarı’na bağlanarak Balaç yönünü takip ederek Osmanlı Hamamı’na ulaşabiliyor. Tesisin kafeterya bölümünden sıcak ve soğuk içecek sipariş edebilen konuklar, el kesesi, lif ve sabun gibi ihtiyaçları da hamamda bulabiliyor. Tesis hakkında ayrıntılı bilgi almak ve rezervasyon yaptırmak isteyen vatandaşlar, kadınlar bölümüne 0362 502 7936’dan, erkekler bölümüne de 0362 502 7938 numaralı telefondan ulaşabiliyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz