Atakum Belediyespor Lig’in Tescillenmesini İstiyor

0

Bölgesel Amatör Lig’de mücadele eden Atakum Belediyespor Kulübü Başkanı Tuğrul Öngel, ligin bu şekliyle tescil edilmesi ile ilgili kararlarının değişmediğini söyledi.

Bölgesel Amatör Lig temsilcileri federasyonun BAL için vereceği kararı beklerken. Atakum Belediyespor Kulübü Başkanı Tuğrul Öngel, ligin bu şekliyle tescil edilmesi konusunda fikirlerinin aynı olduğunu söyledi. Corona virüsün amatör kulüpleri de olumsuz etkilediğini ifade ederek, “Atakum Belediyespor olarak, pandeminin devam ettiği şu dönemde liglerin devam ettirilmesi ile ilgili kararımız değişmesi. Bu şekilde tescil edilmesi taraftarıyız” dedi.

KUVVETLE MUHTEMEL
Federasyonun yakın bir tarihte BAL’ın durumu ile ilgili karar vereceğini dile getiren Öngel, “Her kulüp gibi bizimde en büyük endişemiz virüsün halin devam ediyor olması. Federasyonun 2 ve 3. Lig takımları ile toplantı yaptığını öğrendik. BAL’ın görüşülmediği toplantıdan sonra TFF’nin BAL için tescil kararı vereceği sonucunun güçlendiğini tahmin ediyorum. Bu tabi ki bizim düşüncemiz. Çıkacak kararı göre bizlerde programımızı yapacağız” dedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz