Atakum Belediyespor: Kararı Doğru Bulmuyoruz

0

Bölgesel Amatör Lig (BAL) 4. Grup’ta temsilcimiz Atakum Belediyespor’un Başkanı Tuğrul Öngel, TFF’nin liglerin kaldığı yerden devam etme kararına tepki gösterdi. Öngel, “Amatör takımların, TFF, Sağlık Kurulu’nun yayınladığı öneri listesinde birçok maddeyi yerine getirebileceğini düşünmüyoruz” dedi.

İZOLASYON NASIL SAĞLANACAK?
Liglerin başlama kararının birçok sorunu beraberinde getireceğine dikkat çeken Başkan Öngel, “Oyuncularımıza ve personelimize ne sıklıkla test yapabileceğiz?, onların izolasyonunu nasıl sağlayacağız?. A takımımızda ve alt yapımızda çok sayıda oyuncumuz var ve bu oyuncular için sokağa çıkma yasağının devam ettiği günümüzde nasıl antrenman yapacaklar” şeklinde konuştu.

DÖRT MAÇ İKİSİ DEPLASMAN
BAL’da iki deplasmanları olduğunu dile getiren Mavi-Turunculu takımın patronu Öngel, “İki tane deplasmanımız var. En az iki otobüsle seyahat etmemiz gerekiyor. Bunun gibi bir çok detay var. Daha öncesinde yapılan öneriler dikkate alınarak BAL gruplarında lider olan takımlar direk 3. lige alınmalıdır. Atakum Belediyespor olarak amatör liglerin devam kararını doğru bulmadığımızı ifade etmek istiyorum” ifadelerini kullandı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz