Atakum Belediyespor: Beklediğimiz Karardı

0

Bölgesel Amatör lig 4. Grupta mücadele eden Atakum Belediyespor Teknik Sorumlusu Mustafa Kara, Federasyonun verdiği liglerin oynanmama kararını değerlendirerek, kendileri adına bekledikleri bir karar olduğunu söyledi.

Türkiye Futbol Federasyonu, Spor Toto Bölgesel Amatör Lig’lerinin oynanmamasına karar verirken 4. Grupta mücadele eden Atakum Belediyespor Teknik sorumlusu Mustafa Kara, TFF’nin açıklamasını bekledikleri bir karar olarak değerlendirdi. Kara, “Federasyon ligleri oynatmamakla salgının devam ettiği süreçte en doğru kararı vermiştir. Atakum Belediyespor olarak baştan beri sporcu ve insan sağlığı açısından oynanmaması gerektiğini savunuyorduk” şeklinde konuştu.

TESCİL FORMATI BEKLENİYOR
Federasyonun liglerin tescil formatı ile ilgili kararını henüz vermediğini ifade eden Kara, “TFF Yönetim Kurulu TFF 2. Lig ve TFF 3. Lig, ayrıca Spor Toto Bölgesel Amatör Lig’lerinin oynanmamasına karar verdi. Fakat liglerin tescil formatı ile ilgili kararını henüz vermedi. Temennimiz Federasyonun hak kaybı yaratmadan karar vermesini temenni ediyoruz. Ayrıca Yılport Samsunspor ve Çarşambaspor’un da şampiyonluğunu kutluyoruz. Kararın Türk ve Samsun futbolu için hayırlı olmasını temenni ediyoruz” dedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz