Atakum Belediyespor 16 Haziran’ı Bekliyor

0

Bölgesel Amatör Lig 4. Grupta mücadele eden Atakum Belediyespor Kulübü Başkanı Tuğrul Öngel, hazırlıkları başlamak için 16 Haziran tarihini beklediklerini söyledi.

Türkiye Futbol Federasyonu’nun liglerin başlama tarihini açıklaması sonrasında sahaya çıkmama kararı aldıklarını açıklayan Atakum Belediyespor Kulübü Başkanı Tuğrul Öngel, sporcuların sağlığını düşünerek gerekli şartları yerine getirilemeyeceğini ve endişelendiğimiz için böyle bir açıklama yaptıklarını söyledi. Öngel, “Tüm kulüpler gibi bizlerde büyük bir sorumluluk taşıyoruz. Sağlık her şeyden önce gelir düşüncesiyle yaptığımız bir açıklamaydı” dedi.

SÜREÇ TAKİP EDİLİYOR
Corona virüs konusunda endişelerinin devam ettiğinin altını çizen Başkan Öngel, “Bütün kulüpler gibi corona virüs konusunda endişelerimiz devam ediyor. Süreci takip etmeye devam ediyoruz. Yaptığımız görüşmeler sonrasında bizlere 16 Haziran tarihini beklememiz söylendi. Bizlerde bu tarihi bekliyoruz. Yapılacak olan açıklama doğrultusunda bizlerde sorumluluklarımızı yerine getirerek sahaya inerek hazırlıklara başlayacağız” diye konuştu.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz