ASRİAD Üyelerine İŞKUR İstihdam Teşvikleri Anlatıldı

0

Asrın İş adamları Derneği (ASRİAD) Samsun Şubesi, ‘2020 İstihdam Teşvikleri’ ile ilgili bilgilendirme toplantısı düzenledi. Atakum İlçesi’nde bir otelde düzenlenen toplantıya İŞKUR Samsun İl Müdürü Haşim Meydan ve İŞKUR Samsun İl Müdür Yardımcısı Sait Gül, ASRİAD Samsun Şube Başkanı Furkan Okudan ve yönetim kurulu üyeleri katıldı.

İŞKUR İl Müdürü Meydan, iş dünyası adına yapılan proje ve teşviklerin yatırımcılar adına olumlu bir gelişme olduğunu bu anlamda, öneri, talep ve çalışma anlamında İŞKUR’un her zaman hazır olduğunu dile getirdi. Toplantıda iş insanlarına seslenen Meydan, “24 saat istediğiniz zaman çekinmeden arayabilirsiniz. Siz talep ve isteklerle geleceksiniz ki bizler daha çok çalışacağız” dedi.

İş insanları için teşvik programlarının önemli olduğunu ifade eden ASRİAD Samsun Şube Başkanı Furkan Okudan, “Şehrimizin katma değer ve istihdam üreticileri olan üye işletmelerimizin devletimizin vergi mükellefi olan bizlere hak olarak verdiği bu imkanlardan yararlanılması gerekiyor. Bu ve buna benzer sunulan teklifler, yatırımcı için önemlidir. Bu kapsamda çalışmalarımız devam edecek. İş insanları için projelerimiz var” diye konuştu.

İŞKUR Samsun İl Müdür Yardımcısı Sait Gül dernek üyelerine istihdam teşviklerin detaylarını anlatıp bir sunum yaptı.

Programın sonunda ASRİAD Samsun Şube Başkanı Furkan Okudan ve Başkan Yardımcısı Fikret Mırık, İŞKUR Samsun İl Müdürü Haşim Meydan ile İl Müdür Yardımcısı Sait Gül’e plaket takdim etti.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz