Arzu Sabuncu, ADD’ye Adaylığını Açıkladı

0

Av. Arzu Sabuncu, Samsun’da 1 Mart Pazar günü gerçekleşecek olan Atatürkçü Düşünce Derneği (ADD) Samsun Şubesi Olağan Kongresi öncesinde yönetim kurulu başkanlığına adaylığını açıkladı. ADD İl Başkanlığı’nda gerçekleşen toplantıya derneğin yönetim kurulu temsilcileri, dernek üyeleri katıldı.

Av. Sabuncu, “Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün; devrim ve ilkelerinin sonsuza dek egemen kılınmasına katkıda bulunmak, O’nun bekçiliğini yapmak üzere aynı çatıda toplanmış Türkiye’nin en büyük demokratik kitle örgütüyüz. Atatürkçü Düşünce Derneği, bu uğurda Türkiye adına bedeller ödeyen bir dernektir” dedi.

ÖNDERİMİZİN BİZLERE MİRASIDIR
Sabuncu, şöyle konuştu; “19 Mayıs 1919’da Milli Mücadele’nin meşalesinin yakıldığı Samsun ve halkı için minnet duygularını dile getiren Ulu Önderimiz bizlere, kutlu mirasına sahip çıkma misyonu vermiştir. Gençlerimizle el ele vererek, Cumhuriyetin yetiştirdiği bir kadın olarak böylesine özel ve güzel bir şehirde üyelerimizle bu sorumluluğu daha fazla hissediyoruz. Samsun’dan daha güçlü ses verebilmek, Atamızın açtığı aydınlık yolu, ilke ve devrimlerini, toplumun her kesimine ulaştıran bir anlayışla sorunların çözülmesine katkı sunabilmek, ülkemiz ve Samsun adına onurlu mücadelemizi Samsun halkına hep birlikte anlatabilmek için bu ulvi çatıda hizmet vermek, bir nefer olarak, taşın altına gövdemizi koyarak, bu hizmet yarışına talip olduk.”

ADD’ye bugüne kadar hizmet veren üyelere ve emek veren çok değerli başkanlarına, çalışmaları nedeniyle Başkan Işık Özkefeli’ye ve yönetim kurulu üyelerine teşekkür eden ADD Başkan Adayı Av. Arzu Sabuncu, demokrasi şöleninin dernek adına hayırlara vesile olmasını diledi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz