Ali Kale Turistik Tesisleri 1 Temmuz’da Açılacak

0

Yaz aylarında her yaştan Bafralıların en sık ziyaret ettiği alanlar arasında yer alan Ali Kale Turistik Tesisleri, bu yıl düğün, nişan, sünnet ve diğer özel günlerde de hizmet verecek.

Bafra Belediyesi’nin sosyal tesislerinden biri olan Ali Kale Turistik Tesisleri, 1 Temmuz’dan itibaren hizmet vermeye başlayacak. Toplu yemeklerin verilebildiği tesis, akşam saatlerinde ise şehir yoğunluğundan uzaklaşarak sakin bir ortamda vakit geçirmek isteyen Bafralılara ve diğer ilçe sakinlerine hizmet veriyor.

YOĞUN ZİYARETÇİ ALACAK
Korona virüsünden dolayı bu yaz sezonu yoğun ziyaretçiye ev sahipliği yapacaklarını belirten Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç, “Tesislerimiz, her gün saat 18.00’den itibaren düğün, nişan, sünnet gibi özel günlerde de hizmette olacak. Yüzme havuzu; pazar, pazartesi ve salı günü erkeklere, diğer günlerde ise bayanlara 10.45-16.00 saatleri arası hizmet verecek” dedi.

Bafra Belediyesi’nce korona virüsü salgınına karşı her türlü hijyen ve güvenlik önemlerinin alındığı tesislerde, çeşitli uygulamalar yapılacak.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz