Alaçam’da İnternet Altyapısı Yetersiz

0

DEVA Partisi Alaçam İl Başkanlığı’ndai Samsun İl Gençlik Çalışmaları Başkanı Ertuğrul Gazi Gürcüoğlu’nun katılımıyla Gençlik Toplantısı düzenledi. Toplantıda aynı zamanda DEVA Partisi Alaçam İlçe Başkanı Serkan Dağlı, DEVA Partisi İlkadım İlçe Gençlik Çalışmaları Başkanı Samet Binici yer aldı.

DEVA Partisi Alaçam İlçe Gençlik Çalışmaları Başkanı Semih Duran, gençlerin en çok ilçede yaşam alanlarının yetersizliğinden mağdur olduğunu dile getirdi.

Başkan Duran, “Geyikkoşan sahiline yapılan çalışmalar tamamlanmış durumda ama hiç bir düzenleme yok. Yapılan yerler düzenlenerek güzel hale getirebilirler. Sahile bir T (Dalga Kıran) oluşturulabilir. Yapılan parkların ve sahaların düzenlemesi yapılarak kullanışlı hale getirilebilir. Böylelikle sahil bölgesi hem gençler hem de tüm vatandaşlar için canlandırabilir” dedi.

İlçede gençlerin diğer bir sorunun internet altyapısı olduğuna değinen Başkan Duran, “İlçemizde internet altyapısının bir çok eksiği bulunmakta. Bu sorun olduğundan araştırmamızı istediğimiz gibi yapamıyoruz. 21. Yüzyılda bile hala internet sorunu yaşıyoruz ve bu bize kendimizi geliştirme açısından olumsuz etkiliyor. Gerekli alt yapılar yapıldığında bize olumlu sonuç vereceğinden eminiz” dedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz