Alaçam Başkanı Acar: Fırsatçılık Utanç Verici

0

Coronavirüs salgınının ülkemizde görüldüğü andan itibaren ilçede gerekli tüm önlemlerin alınmaya başlandığını belirten Alaçam Belediye Başkanı İlyas Acar, “Esnaflardan kamu kurumalarına, okullardan köylere dezenfekte çalışmalarına Samsun’un ilçeleri arasında başlayan ilk ilçe Alaçam’dır. Pazar yerlerini direkt olarak kapattık” dedi.

FIRSATÇILIK ACI BİR DURUM
Başkan Acar, “Zabıta ekiplerimiz bütün esnafları gezerek, vatandaşın mağdur edilmemesi adına kurum olarak ricada bulunduk. Fırsatı ganimete döndürmek, insanlık için utanç verici bir tablodur. Bugünlerde gelip geçecek. Ve yarın yine yüz yüze bakacağız. “Bugün ne kazanırsam kardır” diye düşünüleceğine, “bugün insanlara ne katabilirim” diye düşünülse çok daha mantıklı bir davranış olur” diye konuştu.

REKLAM YAPMIYORUZ
Belediye Başkanı Acar, şöyle konuştu; “Evde kal Alaçam demek sadece bir temenniden ibaret oluyor. İnsanların belli ihtiyaçlarını giderebilmek adına ciddi çalışmalar yapıyoruz. İhtiyaçları olan ailelere reklamdan uzak, Allah rızası anlayışı içerisinde, kimseyi rencide etmeden gücümüzün, imkanlarımız yettiğince zabıta ekiplerimiz ile birlikte gidermeye gayret ediyoruz” ifadelerini kullandı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz