AK Parti Samsun’da Tek Aday Formülü

0

AK Parti Samsun İl Başkanı Ersan Aksu, kent gündemi ve kongre takvimi ile ilgili önemli açıklamalarda bulundu. Pandemi sürecinde kongrelerin ertelendiğine dikkat çeken Aksu, “15 Ekim’e kadar 15 ilçe kongremizi bitirmeyi hedefliyoruz. 2 ilçemizin kongresini salgından önce gerçekleştirmiştik. Yıl sonuna kadar da il kongremiz yapılmış oluruz diye düşünüyorum” dedi.

5 BİN YENİ ÜYE YAPTIK
AK Parti İl Kongresi’nde tek adaylı seçimin yapılacağını düşündüğünü söyleyen Başkan Aksu, “Genel merkezimizin tüm Türkiye’de olduğu gibi tek adaylı sistem üzerinde kongre sürecini tamamlayacağını biliyoruz. Şahsıma il başkanlığı görevi tevdi edildiğinden bu yana partimi en iyi şekilde temsil etmeye özen gösteriyorum. Bizler gelip geçici aslolan partimizdir. Kafamın arkasında özel hesaplarım hiç olmadı. Partim bana nerede görev verirse hep orada olmaya devam edeceğim. Bu arada Mart’tan bu yana Samsun’da 5 bin bin üye daha yaptık. AK Parti sadece şehrimizde değil Türkiye’nin her vilayetinde yoluna hizmet ederek devam ediyor” diye konuştu.

PAZARA KADAR DEĞİL, MEZARA KADAR
Cumhur İttifakı’nın Samsun’da yoluna dolu dizgin devam ettiğini vurgulayan AK Partili Başkan Aksu, şöyle konuştu; “MHP Başkanı Abdullah Karapıçak ile son derece samimi bir siyasi ilişkimiz var. Samsun’la ilgili her konuda bilgi alışverişimiz devam ediyor. Fırsat buldukça bir araya gelerek, Samsun’u konuşuyoruz. Eksiklerimiz varsa onlar üzerinde çalışma yapıyoruz. Cumhur İttifakı Türkiye’nin geleceğidir. Bu birliktelik pazara kadar değil mezara kadardır. Bundan sonrada böyle devam edecek. 2023 seçimlerinde Cumhur İttifakı yeni bir tarih yazacak.”

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz