Ak Parti Samsun’da Hareketli Günler

0

Samsun AK Parti’de hareketli günler yaşanıyor. Oğuzhan Serinkaya, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan’ın yardımcılığına getirildi. Atakum’a Abdulkadir Köstek, İlkadım’a Mücahir Erbin, Alaçam’a ise Hasan Özdemir atandı. Kavak İlçe Başkanı ise henüz atanmadı.

Samsun Ticaret Odası Başkan Vekili ve Hakan Karaduman’ın başkanlığı döneminde AK Parti’de il başkan yardımcısı olan Oğuzhan Serinkaya, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan’ın yardımcılığına getirildi.

ANKARA’YA GİTTİ
AK Parti Çevre Şehir ve Kültür Başkan Yardımcılığı görevi tebliğ edilen Makina Mühendisi Oğuzhan Serinkaya, yeni görevine başlamak üzere Ankara’ya gitti. Serinkaya, Çiğdem Karaaslan ile makamında buluştu.

ATAKUM’A KÖSTEK ATANDI
AK Parti Genel Merkezi, AK Parti Atakum İlçe Başkanlığı görevine Abdulkadir Köstek’in atamasını gerçekleştirdi. AK Parti Samsun İl Yürütme Kurulu’nda görev yapan gümrük müşaviri Abdulkadir Köstek’in AK Parti Atakum İlçe Başkanı olarak atamasının yapıldığı öğrenildi. AK Parti İl Başkanı Ersan Aksu’nun hazır bulunduğu törende, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Erkan Kandemir, görevi Abdulkadir Köstek’e tebliğ etti.

KAVAK’A ATAMA YAPILMADI
31 Mart yerel seçimlerinin ardından Samsun AK Parti’de İlkadım, Atakum, Kavak ve Alaçam İlçe Başkanları’nın istifaları alınmıştı. Samsun’da 4 ilçede yapılan temayül sonrası hazırlanan rapor doğrultusunda AK Parti Genel Merkezi’nce, geçtiğimiz hafta İlkadım İlçe Başkanlığı’na Mücahir Erbin, Alaçam İlçe Başkanlığı’na ise Hasan Özdemir atanmıştı. Kavak İlçe Başkanı ise henüz atanmadı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz