AK Parti Kavak’a Onur Bakır Atandı

0

Samsun’da bir süre önce istifası alınan AK Parti Kavak İlçe Başkanı Osman Atlı’nın yerine Genel Merkez tarafından Onur Bakır atandı. Bakır, “Rabbim bu davada ve milletimize hizmet yolunda bizleri mahcup eylemesin” dedi.

AK Parti Samsun’da istifası alınan Osman Atlı’nın yerine Kavak İlçe Başkanlığı’na beklenen atama gerçekleşti. AK Parti Genel Merkezi, Kavak İlçe Başkanlığı’na da Onur Bakır’ı atadı. Yeni Başkan Bakır, sosyal medya hesabından teşekkür mesajı yayınladı.

HİZMETKAR OLMAYA DEVAM
AK Parti Kavak İlçe Başkanı Onur Bakır, mesajında şu ifadelere yer verdi; “Çok kıymetli dava arkadaşlarım, gönül dostlarım ve kadirşinas Kavaklı hemşehrilerim. An itibari ile AK Parti Genel Merkezimiz tarafından AK Parti Kavak İlçe Başkanı olarak atanmış bulunmaktayım. Millet olarak, 2020 yılının hemen başında 2023 hedeflerine emin ve güçlü adımlarla giderken, üstlendiğimiz bu kutlu görevi layıkıyla yapabilmeyi, aziz milletimize ve davamıza hizmetkar olabilmeyi Cenab’ı Allah bizlere nasip eylesin.

ERDOĞAN’A TEŞEKKÜR ETTİ
İlçe başkanı olarak atanmamda bana gönülden destek veren tüm hemşehrilerime, AK Partimizin teşkilatlarındaki görev yapan teşkilat mensubu kardeşlerime ve bu davaya gönül veren tüm AK gönüllülere, belediye başkanımıza, il başkanımıza ve yönetimine, çok değerli milletvekillerimize, il ve bölge koordinatörlerimize, genel merkez teşkilat başkanımıza, AK Parti Genel Merkezimize ve özellikle, tensipleri ile şahsımı bu kutlu göreve layık gören AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan Beyfendiye şükranlarımı arz ediyorum. Rabbim bu davada ve milletimize hizmet yolunda bizleri mahcup eylemesin. Durmak yok yola devam. Durmak yok milletimize hizmetkar olmaya devam.”

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz