Ahmet ve Erkam Yeni Sözleşmeyi İmzaladı

0

Yeni sezon hazırlıkları için Bolu’da kamp yapan Yılport Samsunspor, Erkam Reşmen ve kaleci Ahmet Altın ile 1 yıllık sözleşme yeniledi.

İmza töreni öncesi konuşan Samsunspor Genel Menajeri Mustafa Aztopal, “Erkam Reşmen ve Ahmet Altın da bu takımın şampiyonluğuna çok büyük emek vermiş, çok kaliteli hem sahada hem saha dışında büyük karakter ortaya koyan iki değerli isim. Dolayısıyla onlarla 1’er yıl daha devam etmekten son derece mutluyuz. Bu seneki hedeflerimize ulaşmamıza da onların katkısının çok olacağına inanıyorum” dedi.

“GURURLU VE MUTLUYUM”
Yılport Samsunspor’da kaldığı için mutlu olduğunu belirten kaleci Ahmet Altın, “Hedefe giden bu yolda, bu büyük camianın içerisinde bulunmaktan çok gururlu ve mutluyum. İnşallah hep birlikte Samsunspor’un ait olduğu Süper Lige ulaşırız” ifadelerini kullandı.

“YUVAMDA KALDIM”
Samsunspor taraftarını layık olduğu Süper Lige çıkarmak için çalışacaklarını ifade eden Erkam Reşmen ise, “Yuvada kaldığım için çok mutluyum. Belki bu şehirde doğmadım ama bu şehrin, bu armanın benim için çok özel ve farklı bir yeri var. Bu süre zarfında çok güzel mesajlar okudum. Taraftarımıza ayrıca teşekkür ediyorum. Yanımızda olduklarını bilmek bize ayrı bir güç katıyor. Her zaman ve ayrı bir sorumluluk veriyor. İnşallah onları layık olduğu yere çıkarmak nasip olur ve geçen sene buruk yaşadığımız şampiyonluğu bu sene taraftarlarımızla beraber hayalimizdeki gibi gerçekleştiririz.” şeklinde konuştu.

Başkan Yıldırım, sözleşmelerini yenileyen Erkam Reşmen ve kaleci Ahmet Altın’ı tebrik etti.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz