Ağabeyler Sazı Eline Aldı

0

Yılport Samsunspor’da takımın ağabeyleri Caner Arıcı ve Burak Çalık sazı eline aldı. Takımın tecrübeli isimleri, Teknik Direktör Sağlam’ın yokluğunda Nuri Asan Tesisleri’nde moralleri yükseltmek adına teknik heyete yardımcı olmaya çalışıyor.

Giresun’da bırakılan 2 puanın yanı sıra, ortaya koyulan futbol, Yılport Samsunspor’da yönetim başta olmak üzere, ne teknik heyeti ne de taraftarı memnun etmedi. Futbolcuların golsüz eşitlikle sonuçlanan Giresunspor maçında gereken reaksiyonu sahada vermemesi üzerine takımın ağabeyleri harekete geçti. Kaptan Caner Arıcı ve takımın tecrübeli ismi Burak Çalık salı eline aldı.

TEKNİK HEYETE YARDIMCI OLUYORLAR
Korona virüse yakalanan ve şu anda kendisini evinde izole eden Teknik Direktör Ertuğrul Sağlam’ın Nuri Asan Tesisleri’nde olmamasından dolayı, takımın disiplinden kopmasına izin vermemek adına Gökhan Geylani ve teknik heyete yardımcı olan Caner ve Burak, Tuzlaspor maçı öncesi futbolcu arkadaşlarının morallerini yükseltmeye çalışıyorlar.

“BİZE İNANANLARI ARTIK ÜZMEYELİM”
Takım Kaptanı Caner Arıcı’nın Nuri Asan Tesisleri’nde takım arkadaşlarıyla yaptığı konuşmada, “Giresunspor maçında ortaya koyduğumuz oyun, Adana Demirspor ve Altınordu maçlarının gerisindeydi. Ertuğrul Hocamız şu anda karantinada ve bizlere güvendiğini defalarca dile getirmesene rağmen Giresun’da oynadığımız futbol bize yakışmadı. Bizlere inananları üzmeyi bir kenara bırakalım ve Tuzla maçıyla galibiyet serisine başlayalım” dediği öğrenildi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz