ADD Şube Başkanı Özkefeli Güven Tazeledi

0

Atatürkçü Düşünce Derneği (ADD)Samsun Şubesi’nin 14. Olağan Genel Kurulu, Mimarlar Odası Samsun Şubesi’nde gerçekleştirildi. Genel Kurulda, mevcut başkan Işık Özkefeli, Hukukçu Arzu Sabuncu ile başkanlık için yarıştı. Mevcut başkan Özkefeli, 256 delegeden 177’sinin oyunu alarak güven tazeledi. Anahtar liste ile gerçekleşen seçimde, Arzu Sabuncu’da yönetim kurulu üyeliğine seçildi.

ADD YOĞUN KATILIM
ADD Samsun Şubesi 14. Olağan Genel Kurulu’na CHP Samsun İl Başkanı Fatih Türkel, CHP İlkadım İlçe Başkanı Metin Telatar, CHP Tekkeköy İlçe Başkanı Nihat Yurt, Samsun Tabip Odası Başkanı Dr. Murat Erkan, Bilgisayar Mühendisleri Odası Samsun İl Koordinatörü Akın Ömür, Eğitim İş Samsun Şube Başkanı Rüstem Kara, Eğitim İş Merkez Yönetim Kurulu Üyesi Suat Özkolay, Eğitim Sen Samsun Şube Başkanı İsmail Yavuz, Tüm Belsen Samsun Şube Başkanı Suat Yıldız, DİSK Emekli Sen Samsun Şube Başkanı Tacettin Aydın, Devrimci 78’liler Samsun Şube Başkanı, Cengiz Akşan, SAMÇEP Sözcüsü Mehmet Özdağ, Trabzon Düşünce ve Kültür Platformu Başkanı Av. Muammer Aydın, ADD üyeleri, siyasi parti ve STK temsilcileri katıldı.

ÖZKEFELİ TEŞEKKÜR ETTİ
Seçim sonrası konuşan ADD Samsun Şube Başkanı Özkefeli, “Bu olağan genel kurulumuzda şahsım ve yeni yönetim kurulu adayı arkadaşlarımı göreve layık gören ADD Samsun Şubesi Genel Kuruluna çok teşekkür ediyorum. Milli Mücadele Şehri Samsun’umuz da bu görevin onuru ve sorumluluğunu çok iyi biliyoruz. ADD Samsun Şube bayrağı elimizde ve her daim yükseklerde kalmaya devam edecektir” diye konuştu.

YENİ YÖNETİM BELİRLENDİ
ADD Samsun Şubesi Yeni Yönetim Kurulu’na Neslihan Naz Çiçek, Akın Ömür, Gülay Oya Kızıltan, Yılmaz Pirdal, Hamza Muslu, Nural Özcan, Ayberk Başaran, Arzu Sabuncu seçildi. Denetleme Kurulu’na Emin Kırbıyık, Yılmaz Tuluk, Anıl Gülmez seçildi. Disiplin Kurulu’na ise Ali Çömez, Abdurrahman Akbaş, Barış Yazıcı, üst kurul delegeliğine Macide Şara, Mehpare Özkoç, Ata Giritli, Murat Erkan, Rüstem Kara ve İrfan Çelik seçildi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz