ADD Başkanı Doktor Özkefeli’den Manidar Paylaşım

0

Atatürkçü Düşünce Derneği (ADD) Başkanı Dr. Işık Özkefeli, 14 Mart Tıp Bayramı nedeniyle yaptığı sosyal medya paylaşımında, Korona virüsüne dikkat çekti.

“İnsanların birbirine dokunmaya korktuğu bu dönemde hastaneler açık ve biz sağlık çalışanları hala hastalarımızın nabzına bakıyor, sırtını dinliyor, muayenelerini yapıyoruz” diyen ADD Başkanı Özkefeli, görev yaptığı esnada yaptığı paylaşımda şu ifadelere yer verdi;

VİCDANINIZA BIRAKIYORUM
“Yüksek ateşi olan, öksüren, burnu akan hastalarımızla endişelerimiz olsa bile yakın temas içinde çalışmaya devam ediyoruz. Bunu bıkmadan, usanmadan yapıyoruz ve yapmaya da devam edeceğiz. Yüksek risk altında olmamıza rağmen geri adım atmayan tek topluluğuz. 14 Mart Tıp Bayramı’nın bir gün öncesinde acilde hasta bakan bir sağlık çalışanı olarak paylaşmak istedim. Gerisini sizlerin vicdanına bırakıyorum. Görevi başında, zor koşullarda hekimlik mesleğini icra eden, insanlarımıza sağlık hizmeti sunan tüm meslektaşlarımın ve sağlık çalışanlarının, 14 Mart Tıp Bayramı’nı kutluyorum.”

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz