32 Yıldır Bugünü Bekledik

0

Samsunspor’un 19 Mayıs Stadyumu’nun önüne yaptırdığı 20 Ocak Anıtı, bugün açılacak. Açılışa Gençlik ve Spor Bakanı Kasapoğlu’da katılacak.

Samsunspor Kulübü Derneği yönetiminin 19 Mayıs Stadyumu’nun önüne yaptırdığı 20 Ocak Anıtı’nda artık sona gelindi. Futbol şehitlerimiz, Nuri Asan, Mete Adanır, Zoran Tomic, Muzaffer Badalıoğlu ve Asım Özkan’ın yer aldığı heykeller bugün yani elim kazanın 32. yıldönümünde açılacak. Açılışa Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu’da katılacak.

“SAMSUN’A HAYIRLI OLSUN”
Samsunspor Başkanı Yüksel Yıldırım konuyla ilgili yaptığı açıklamada, “20 Ocak 1989’da ülkemizi yasa boğan trafik kazasında kaybettiğimiz Samsunspor’umuzun 5 evladının ölüm yıldönümünde onları ölümsüzleştirmek adına yaptırdığımız ve yarın açılışı yapacağımız 20 Ocak Anıtımız tüm Samsun’a hayırlı uğurlu olsun. Ruhları şad mekanları cennet olsun.” dedi.

“KASAPOĞLU’NA TEŞEKKÜR”
Yıldırım açıklamasına şöyle devam etti: “5 şehit evladımızın ölüm yıldönümü için yaptırdığımız anıtımızın açılışına katılarak bizleri onurlandıracak olan Gençlik ve Spor Bakanımız Dr. Mehmet Kasapoğlu’na, Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir’e, protokol üyelerine ve Samsunspor sevdalılarına teşekkür ediyoruz.”

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz