30 Haziran’da Hazır Ol Samsun!

0

Samsunspor Kulübünün kuruluşunun 55. yıldönümü olması nedeniyle taraftar gruplarının liderleri geçtiğimiz günlerde bir araya gelmişti. 30 Haziran 1965 tarihinde kurulan Samsunspor’un, 55. yılının korona virüs salgınına denk gelmesi nedeniyle nasıl bir kutlama yapılacağı merak ediliyordu.

Tribün liderleri sosyal mesafe kurallarına uyulması şartıyla bir organizasyon yapmaya karar verdi. Kırmızı-Beyazlılardan yapılan ortak açıklamada şu ifadelere yer verildi:

SAMSUN’UN HER NOKTASINDAN MEŞALE YAKILACAK
“Samsunspor taraftar grupları olarak, 55.yıl kutlamaları için kulübümüz Yılport Samsunspor ile ortak etkinlik gerçekleştiriyoruz. 30 Haziran saat 20:55’te Nuri Asan Tesisleri’nde atılan havai fişekler ile kutlama başlayacaktır. Tesislerden gelen bu işaret sonrası balkonlardan, sokaklardan, sitelerimizin bahçelerinden kırmızı renkte meşaleler yakacağız. Bu esnada şehrin her noktasından dijital kamera ve drone ile kayıt yapılacaktır. Tüm Samsunspor taraftarlarının çektiği videoları ve fotoğrafları sosyal medya hesaplarından paylaşarak 55. yıl kutlamalarına iz bırakmaya davet ediyoruz.”

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz