20 Senedir Hiçbir Şey Yapılmamış

0

Samsunspor Başkanı Yüksel Yıldırım, sosyal medya hesabı üzerinde yaptığı açıklamada, Nuri Asan Tesisleri’ne 20 senedir hiçbir şey yapılmadığını vurgulayarak, “Yılport Samsunspor’a yakışır muhteşem 5 yıldızlı bir tesis haline getireceğiz” dedi.

Dünyayı etkisi altına alan Kovid-19 salgını nedeniyle liglere ara verilmesini fırsat bilen Yılport Samsunspor, Nuri Asan Tesisleri’nin zeminini yenileme çalışmalarını başlatmıştı. Kırmızı-Beyazlı kulübün kalbi olan tesislerin yenileme çalışması hakkında açıklama yapan Samsunspor Başkanı Yüksel Yıldırım, “Hem Batı Park’taki hem de Nuri Asan Tesisleri’nin zeminlerini Samsunspor’a yakışır bir hale getirmek için baştan aşağı yenileme çalışmalarına başlamış bulunmaktayız” dedi.

“YENİ SEZONA YETİŞECEK”
Nuri Asan Tesisleri’ne 20 senedir hiçbir şey yapılmadığını vurgulayan Başkan Yıldırım, “2 nolu çim sahanın zemini baştan sona düzeltip yeni baştan yapıyoruz. Çalışmaları 19 Mayıs Stadyumu’nun zeminini hibrit çim yapan SIS Pitches firması yapmaktadır. 2 nolu çim sahanın bitimi ile beraber hemen 1 nolu çim sahanın zemini sil baştan drenaj sistemi ile beraber yeni baştan çim saha olarak yapılacak ve yeni sezona yetiştirilecektir” dedi.

GENÇ TAKIMLARIMIZ DESTAN YAZACAK
Başkan Yıldırım açıklamasına şöyle devam etti: “Nuri Asan Tesislerinin 30 yıl sonra tamamen yenilenme işlemlerine bu Haziran ayı içinde başlıyoruz ve tesisler Süper Lig’de oynayacak olan Yılport Samsunspor’a yakışır muhteşem 5 yıldızlı bir tesis haline getirilecektir. Batı Park’ta yapımı devam eden Samsunspor Futbol Akademisi’nin çim saha zeminleri hazır hale gelmek üzere; yeşeren çimlerin kesim işlemleri devam etmektedir. Tüm tesis & binalar bu yıl sonuna kadar bitirilecektir. Artık Samsunspor genç takımları destan yazmaya başlayacaklar.”

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz