1930 Bafraspor’da İstifa Depremi

0

Samsun’un köklü kulüpleri arasında yer alan 1930 Bafraspor Kulübü istifa depremi yaşandı. Genel kaptan Mehmet Kurt ve beş yönetici görevinden istifa etti.

Samsun amatör futbolunun bütün kategorilerinde mücadele eden, köklü kulüpleri arasında gelen 1930 Bafraspor Kulübü’nde istifa depremi yaşandı. Fatih Yıldız Başkanlığında 4. sezonunda da başarıya ulaşamayan Kırmızı-Siyahlı ekipte genel kaptan ve yöneticiler istifa etti. 2019-2020 sezonunda birçok oyuncuyu kadrosuna dahil eden 1930 Bafraspor istifalarla sarsıldı.

FİKİR AYRILIKLARI
1930 Bafraspor’da hayalleri başka bir bahara kalırken, 1930 Bafraspor Genel Kaptanı Mehmet Kurt, yöneticiler, Volkan Bolat, Erkan Bolat, Murat Çelik, Hakan İpek, Erkan İpek 1930 Bafraspor yönetiminden ayrıldıklarını belirtti. Yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi; “Kulüp Bakanı Fatih Yıldız’ın çalışmalarından, tutumundan memnun olmadığımız ve fikir ayrılıklarına düştüğümüz için bu kararı aldık” dediler.

Kulüp Başkanı Fatih Yıldız, geçen sezon için ‘bu sene şampiyon olmazsam Başkanlığı bırakırım’ dediği öğrenilirken, başkanlığa devam edip etmeyeceği merak konusu.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz