19 Mayıs’tan Saraydüzü’ne Yardım Eli

0

Her yıl düzenlediği yardım kampanyasıyla ihtiyaç sahibi ailelere ulaşan 19 Mayıs Belediye Başkanı Osman Topaloğlu’nun eşi Banu Topaloğlu, hayırseverlerden toplanan yardımlarla ilk olarak ilçedeki yetim ve ihtiyaç sahibi çocuklara ulaşıyor.

BU SEFERKİ DURAK ‘KARDEŞ BELEDİYE’
Kampanya kapsamında ulusal kanallarda program yapan ünlü isimler Esra Erol ve Müge Anlı’ya da çocuklar için koliler gönderen Banu Topaloğlu, bu yıl ise toplanan yardımları 19 Mayıs Belediyesi’nin ‘Kardeş Belediyesi’ olan Sinop Saraydüzü İlçe Belediyesi’ne teslim etti.

Banu Topaloğlu, “Her yıl düzenli olarak bu kampanyayı sürdürmeye çalışıyoruz. Ayakkabıdan monta, eldivenden çoraba, spor malzemelerine kadar tüm malzemeleri yeni alıyoruz ve çocuklarımıza ulaştırıyoruz. İhtiyaç sahibi çocuklarımız için gerçekleştirdiğimiz kampanyaya destek veren tüm hayırsever arkadaşlarıma teşekkür ediyorum” dedi.

19 Mayıs Belediyesi’nin ve hayırseverlerin katkılarıyla hazırlanan yardım kolileri, Sinop Saraydüzü Belediye Başkanı Hasan Peker ve eşi Fadime Peker’e teslim edildi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz