19 Mayıs’ta Pazarda Hijyen Uyarısı

0

Samsun’un 19 Mayıs İlçesi’nde Kaymakam İbrahim Civelek ve Belediye Başkanı Osman Topaloğlu, İçişleri Bakanlığı’nın koordinasyonunda ülke genelinde yapılan ‘Covid-19 Tedbirleri Denetimleri’ kapsamında kapalı pazar yerinde vatandaş ve esnafla buluştu.

Alınan tedbirlerle ilgili zabıtadan bilgiler alan Başkan Topaloğlu, vatandaşların hijyenik bir ortamda güvenle alışverişlerini yapabilmeleri amacıyla pazar içerisinde belediye olarak gerekli her türlü tedbiri alarak, titiz bir dezenfekte çalışması yürüttüklerini, pazar içerisinde zabıta görevlileri tarafından denetimlerini sürdürdüğünü belirtti.

Hem esnaflardan hem de vatandaşlardan korona virüs tedbirleri kapsamında alınan kararlara riayet ederek, mutlaka sosyal mesafeyi korumaları ve maske kullanmalarını isteyen 19 Mayıs Kaymakamı İbrahim Civelek, hijyen konusunda da dikkatli olmaları gerektiğini vurguladı.

Kaymakam Civelek ve Başkan Topaloğlu pazar içerisinde esnaf ve alışveriş yapan vatandaşlarla bir süre sohbet ederken, Civelek ve Topaloğlu’na belediye meclis üyeleri de eşlik etti.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz