19 Mayıs’ta Ödüller Sahiplerine Teslim Edildi

0

Samsun’da 19 Mayıs Belediyesi’nce; 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nın 101. yılı münasebetiyle düzenlenen “Genç Bakış; COVİD-19 ve Pandemi Sonrası Dünya Düzeni” isimli kompozisyon yarışmasında katılan öğrencilere ödülleri teslim edildi.

Yarışmaya ‘’Kaygı Çağı’’ isimli kompozisyonuyla katılan Zeynep Sönmez birinci olup, bisiklet ödülü kazanırken, ”Pandemi Sonrası Evren’’ isimli kompozisyonuyla katılan Melek Helvalı ikinci, “Covid-19 ve Pandemi-Dünya’’ isimli kompozisyonuyla katılan Hüseyin Erusta ise üçüncü olarak tablet ödüllerini kazandı.

Ödülleri makamda öğrencilere teslim eden 19 Mayıs Belediye Başkanı Osman Topaloğlu; şöyle konuştu; “23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda olduğu gibi 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’mızda da çocuklarımızı unutmadık. Koronavirüs tedbirleri kapsamında bu yıl evlerimizde kutladığımız bayramlarımızda çocuklarımızı yalnız bırakmamak adına düzenlediğimiz yarışmalarda öğrencilerimizi çeşitli hediyelerle buluşturduk. Yarışmaya katılan tüm öğrencilerimizi tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyorum.”

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz